Franin průvodce krutým životem :-(

22. ledna 2010 v 16:19 | The Nanny
http://www.frandrescher.net/images/Fran%20Drescher/Fran_Drescher.jpg

Fran Dresher


Z deníčku Fran:1.)Francine Joy Drescher se narodila 30.září.1957 ve Flushingu v New Yorku.
2.)Za Chůvu k pohledání byla nominována dvakrát na Emmy i Zlatý Glóbus.
3.)Je levačka
4.)Ráda vaří,prochází se po pláži,chodí na koncerty a okukovat umění.
5.)Nekonzumuje žádné mléčné výrobky ,kvůli svým alergiím.
6.)Umístila se na 2.místě v soutěži Miss New York Teenager v roce 1973.


,,Jako teenager jsem začala obcházet konkurzy na reklamy,"přiznává Fran triviální počátky své herecké kariéry. Po Miss New York Teenager nebyla až zas tak nepoužitelná, a tak logicky zatoužila po něčem ,,větším": V cestě jí stála zdánlivě nepřekonatelná překážka,silný newyorský přízvuk.Slyšela to mnohokrát,dokud se prý přízvuku nezbaví,nikdo jí žádnou rolí nedá.Fran začala před kamerou svůj přízvuk,nosovky i řezaný smích lehce přehánět a z nevýhody udělala přednost.Natočila hrozný televizní pilot který byl tak hrozně napsaný že se rozhodla ,že už nikdy nebude brát roli jen kvůli penězům.Naštěstí to s peněži vždycky nějak dopadlo,už od střední školy měla po boku muže,který její kariéru podporoval. Jmenuje se Peter Marc Jacobson a Fran se za něj provdala v 21letech.První hodnotnou Franinou rolí byla tanečnice Connie v Horečce sobotní noci,pronesla tam památnou větu směrem k Travoltovi:,,Jsi stejně dobrý v posteli jako na parketu?"I další její filmy byly spjaty s hudbou.
V roce 1985 postihla Fran životní rána. Do domu vtrhli násilníci,jejího manžela svázali a zbyli a jí a její kamarádku znásilnili.Její velká sláva přišla až v roce 1993 kdy začala natáčet seriál(sitcom) The Nanny(Chůvu k pohledání).Chůva se natáčela 6 let,během nich a vlastně i poté byla Fran populární a to v celosvětovém měřítku.Sitcom se totiž vysílal ve více než 90zemí.Popularita přivedla Fran do filmů jako Jack,Řezník,kněz a prostitutka nebo Kosmetička a zvíře. Kosmetička a zvíře se natáčal u nás v Česku.
V roce 1996 se rozešla se svým manželem.To už se Fran necítila zdravotně v pořádku. Za 2 roky musela obejít 8 lékeřů než se přišlo že má rakovinu dělohy.Za nějaký čas se pokusila oživit svoji slávu sitcomem Living with Fran,ale už to nebylo ono.Vede organizaci na podporu rozpoznání rakoviny,má spisovatelské a producentské choutky,a dokonce by se ráda stala političkou.
Je proste neznicitelná


Snad si to přečete ,je to drsný příběh Fran Dresher


,, Fran je opravudu bojovnice"
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Eywa Eywa | Web | 22. ledna 2010 v 16:24 | Reagovat

Stejně je to šikulka :-)

2 gil-horatio-mac gil-horatio-mac | Web | 22. února 2010 v 13:58 | Reagovat

Chudinka, v Chůvě k pohledání byla skvělá, jinak máš hezkej blog :) :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

NÁVŠTĚVNÍCI
od 16.května 2012
free counters